اخبار برگزیده
 

ثبت نام بدون آزمون (صرفاً با سوابق تحصیلی) از 23 شروع شده تا 28 مرداد ماه ادامه دارد.

دکتر افسر روحی در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا گفت: ثبت نام بدون آزمون (صرفا با سوابق تحصیلی ) دانشگاه پیام نور از 23 مرداد ماه آغاز گردیده و تا 28 ام این  ماه ادامه خواهد داشت.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل با بیان اینکه مراکز مشاوره با حضور کادر مجرب در مراکز و واحدهای استان مستقر هستند خاطر نشان ساخت: در تمامی مراکز و واحدهای پیام نور استان اردبیل دفاتر مشاوره تحصیلی و امکانات رایگان اینترنتی جهت ثبت نام  متقاضیان در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص شرایط ورود به این دانشگاه عنوان کرد، دانشگاه پیام نور در 280 رشته محل در سراسر استان به دو شیوه انتخاب رشته کنکور سراسری و براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می­کند که متقاضیان می-توانند از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org جهت ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین ایشان در خصوص سهولت انتقال دانشجو بیان داشت: دانشگاه پیام نور در راستای امکان تحصیل همگانی و در جهت تحقق هدف آموزش عالی برای همه، همه جا و همه وقت شرایط ویژه ای را همچون سهولت در تغییر محل آزمون پایان ترم، حضور در کلاس در سایر مراکز و واحدها، و مهمان موقت و دائم به سراسر دانشگاههای پیام نور کشور در نظر گرفته است/

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما